Vegas Golden Knights porazili Edmonton Oilers 6:4

Comments · 5 Views

Vegas Golden Knights porazili Edmonton Oilers 6:4

Ve středu se odehrál první zápas druhého kola play-off Stanley Cupu NHL mezi Vegas Golden Knights a Edmonton Oilers. Obě strany jsou silnými týmy Západní konference a bitva byla velmi očekávaná. Vegas Golden Knights nakonec porazili Edmonton Oilers 6:4 a ujali se vedení.

Edmonton Oilers dresy udeřili jako první a brzy vstřelil gól centr Draisaitl. Vegas Golden Knights se však nenechali zaskočit a ještě před koncem první třetiny inkasovali gól, kterým Ivan Barbašev vyrovnal.

Jak hra pokračovala, tempo útoku se na obou stranách výrazně zvýšilo. Michael Amadio a Mark Stone z týmu Golden Knights vstřelili góly a snížili na 3:1. Oilers se však nevzdávali, protože se jim podařilo prosadit křížnou střelou z dorážky a snížit na 2:3. V závěrečné třetině se domácím podařilo snížit na 3:4.

Ve třetí třetině se hra ještě více přiostřila. Golden Knights vstřelili před koncem zápasu dvě branky a pomohli svému týmu k vítězství 6:4 nad Oilers.

Zápas byl opravdu napínavý, Golden Knights dresy ukázali svou sílu, přičemž oba týmy skórovaly stejně. Za zmínku stojí výborný výkon brankáře Vegas Golden Knights, který v klíčových momentech předvedl řadu skvělých zákroků a uchránil tak vítězství svého týmu.

Celý zápas byl plný ostré rivality a proměnlivých situací, které fanoušky bavily. dětské hokejové dresy Obě strany se budou muset na příští zápas lépe připravit a zabojovat o vítězství.

Comments